Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home2/geekforu/wowservers.cz/index.php:12) in /home2/geekforu/wowservers.cz/index.php on line 12

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home2/geekforu/wowservers.cz/index.php:12) in /home2/geekforu/wowservers.cz/index.php on line 12
Wowservers.cz - seznam WoW serverů
Hellground.net

Seznam WoW serverů pre-tbc, wotlk, cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor a Legion

Vaše reklama

Nejúčinnější způsob zvýšení populace Vašeho serveru!

Skyscraper
120x600
Všechny stránky


powerbanka
Prověřeno hráči: Recenzí Hodnocení
TBC PSYCHOFUN - TBC 2.4.3 [70 lvl] 24
WotLK 3server 22
WotLK RENEGADES.EU SERVER 8
Cataclysm iCe Online - Cataclysm 236
WotLK Deffender.eu - BG & FUN [3.3.5a] 15
Wowservers.cz - Arathor RP

Arathor RP

status online
dostupnost 99.9%
Hlasů do TOP100
Patch3.3.5a
Datadisk WotLK
XP rateinstant
Drop rate
TypPvE
Průměr online hráčů80
EmulátorTC2
WebWEB
Registraceregistrace
Realmlist31.31.76.76
PřidalAmaroth7
Popis serveru
Arathor RP vstoupil do historicky již 3. lokace, ve které zde probíhá hra. Tou lokací není nic jiného než moderní předělávka slavného custom ostrova Mythia, který byl vytvořen úplně znova v kvalitě textur a objektů použitých běžně až z WoD. Herní svět je velký, na otevření přišlo přes 100 lidí (nejlidnatější RP servery mívají ve špičkách vzácně přes 50). Spoustu věcí ve hře se ještě dolazuje, opravují se poslední bugy od spuštění, během několika dnů budou otevřeny profky. Pracuje se na celé sadě custom modelů itemů, které přinesou do světa pohádkového WoWka trochu realističtější proporce zbraní. A mnoho, mnoho dalšího.

Server žije nově rozjetým RP. Přijďte žít s námi.
upravitsmazat
Zažádat o ověření
Zakoupit VIP
Dostupnost 1.64
Celkové množství bugů 2.23
Správa serveru 2.64
Zpracování webu 2.5
Vyhlídky serveru 2.36
Průměrná známka 2.27
Nesedí informace?
Hlasovací bannery
img
Pokročilé nastavení

vmap.enableLOS

1

StartPlayerLevel

30

MaxPlayerLevel

30

AllFlightPaths

1

MaxPrimaryTradeSkill

2

AllowTwoSide.Interaction.chat

1

AllowTwoSide.Interaction.channel

1

AllowTwoSide.Interaction.group

1

AllowTwoSide.Interaction.guild

1

AllowTwoSide.Interaction.auction

1

AllowTwoSide.Interaction.mail

1

AllowTwoSide.WhoList

1

AllowTwoSide.AddFriend

1

AllowTwoSide.Trade

1

Rate.Health

1

Rate.Mana

1

Rate.Drop.Item.poor

1

Rate.Drop.Item.normal

1

Rate.Drop.Item.uncommon

1

Rate.Drop.Item.rare

1

Rate.Drop.Item.epic

1

Rate.XP.Kill

1

Rate.XP.Quest

1

Rate.XP.Explore

1

Rate.Honor

1

Rate.Talent

1

SkillGain.Crafting

1

SkillGain.Defense

1

SkillGain.Gathering

1

SkillGain.Weapon

1

Upravit

Uživatelské recenze k serveru(22)

Mael
24.5 2014 17:15
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Server je vedený veľmi priateľským GM tímom, ktorý obsahuje dosť ochotných ST a nemajú problém vám s hocičím pomôcť alebo vám robiť dozor. Osobne hrám na serveri od začiatku Arathoru až doteraz kým prišla Erutia a budem tu hrať aj naďalej. Amaroth (Striker) je aj veľmi schopný čo sa týka zručnosti v úprave itemov. Myslím, že žiaden iný server sa nemôže nikým takým pochváliť. Čo sa mi strašne páči, že tu nieje systém RP bodov pre dosiahnutie nejakej unikátky, no stačí aby ste mali pekný zmysluplný príbeh ako ste sa dostali k danému itemu alebo postave a potom je to už len otázkou surovín. Rozhodne odporúčam si ho vyskúšať.
Anonym
25.5 2014 13:05
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Zarazilo mě, co Amaroth udělal když zjistil kolik nežádoucích recenzí se na jeho server slézá. Smazat Arathor RP z wowservers.cz a založit znovu pokládám za opravdovou podlézavost, která sama o sobě dává serveru pěknou vizitku. Server byl celkově dobrý, ale pak se to vzrtlo. Spousty trollerů a gm tým, který s tim nic nedělá (a jestli tedy ano, není to moc vidět). S podobným přístupem jak hráčů, tak gm nedávám tomuto serveru moc šancí. Přezdívka \\\'\\\'Erotia\\\'\\\' nám všem dává další velice ošklivou, avšak pravdivou vlastnost tohoto serveru. Pro úplnost této recenze dodávám taktéž smazané screenshoty z tohoto serveru.

http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/TrollingGM_zps702e671f.jpg
http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/Troller1_zps5db4ca1d.jpg
http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/JakGMkap1590etahujiacute_zps78b62043.jpg
http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/RozeniacuteRpe1590i_zps2b2aee39.jpg
http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/Hlavn11B0tajn11B0_zpse13d69e6.jpg
http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/JakGMkap1590etahujiacute2_zps5c7806ee.jpg
http://i162.photobucket.com/albums/t254/Lithiri/Conaacutemveskute10D0nostiGMkuje_zpsac873122.jpg
Isha
27.5 2014 0:44
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Krásný server v současnosti se stabilními 30 hráči až do pozdní noci (ve špičce i více), velkým rozvojem světa i příběhu a spoustou skvělých lidí. (trollové nikdy nevydrží déle než 15 minut, než se jich někdo chytne a buď jim vysvětlí jak se rpí, nebo se zabanují) a prakticky denními eventy i přes stav "vývoje". V současnosti se jedná o největší rp server na čr/sr scéně a má dozajista velkou budoucnost díky schopnému a přátelskému gmt, který je ve hře pořád a nápomocný. (narozdíl od konkurenčních serverů které nebudu jmenovat)

V poslední době se změnilo snad vše co na serveru
(lvl 30, horda, nová povolání, nová oblast, nový příběh, nové q) bylo a to včetně stránek a fora, až po alespoň pro mě nejotravnějšího a nejnesnášenlivějšího člověka komunity (Lithiri- tady napsána hloupě jako anonym s odkazy na své úložiště) Server také získal komplexnější spell systém a vývoj postav.
Sama se nemohu dočkat otevření PIRÁTŮ a celého ostrova Erutie! :) Protože celá custom lokace je překrásná a už takhle rozsáhlá (díky bohu za loďky, které jezdí mezi ostrovy), včetně spawnu, nových objektů, itemů a vody, věcí na kterých gm očividně pracují.

Jako poslední bych chtěla říct nováčkům ať se nebojí sem přijít, komunita i gmt je velmi přátelský a i když jsem rpit neuměla, tak se mě hned narozdíl od ostatních serverů ujali a ukázali jak může být krásné vžít se do své postavy naplno!

A mimochodem, není problém poprosit o vytvoření vlastních zbrusu nových itemů nebo npc a qstů. Dokonce hráči mohou i eventit, což byl pro mě šok, ale funguje to hezky. Jediná věc, ve kterou doufám je to, že komunita ani gm neusnou na vavřínech a budou se dál snažit. Za mě 10/10. Pokud jste se pročetli až sem, tak doporučuju server alespoň zkusit a snad se uvidíme ve hře.
Trino
27.5 2014 10:53
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Dostupnost - 1. Snad nikdy jsem neviděl pád, restarty jsou čas od času jen protože se na serveru furt něco dělá a server je během snad 5ti vteřin zase online...
Bugy - 2. Sem tam něco najdu, hlavně v nový lokaci, ale to se hned opravuje.
Správa serveru - 2. Skoro pořád je online alespoň 1 (spíš tak 3-4) lidi z týmu a bývají po ruce.
Zpracování webu - 3. Tam je fakt co zlepšovat, nic proti.
Vyhlídky serveru - 1. Arathor tady s náma ještě pobude dlouho, jestli u toho Amaroth vydrží, ne jako u Mythie.

Server jede na hodně vyvedeným prostředí. Všude je vidět, jak moc práce se na něm odvedlo. Zaslouží velkou pochvalu, navíc je originální. Doporučuju.
Lithiri
27.5 2014 16:08
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Nu, zaslechla jsem něco o tom, že si zde někdo přeje mou kritiku, tudíž ji sem píši, aby si dotyčný nemyslel, že mám potřebu skrývat se pod anonymním jménem.

Začnu tedy. Arathor byl zpočátku server dobrý, přímo výtečný. Kvalitní komunita a spoustu zábavy a úžasných eventů, díky těmto pozitivním přednostem se stal mým prvním serverem, na kterém jsem se cítila jako doma a tento pocit i přes správu serveru samotného k němu stále trvá.

Jak již jsem se opovážila naťuknout výše, správa serveru nelze nazvat nikterak dobrou. Ovšem je zde pár GM, které musím jmenovat, jelikož jediní tito jsou stále ochotní a snad ani nedokážou býti agresivní nebo nějak oškliví na hráče samotné. Pokud ano, podají to způsobem, který snad ani neurazí a to je podle mě něco, co každý nedovede. Konkrétně se jedná o Saramatha a Nostariela, jsou to takové dvě sluníčka Arathoru v těchto pochmurných dobách...

Pochmurná doba, ach ano, přesuneme se tedy sem. Arathor byl, jak již jsem řekla (A opět se zopakuju) zpočátku server dobrý, měla jsem ho ráda a stále mám, měla jsem ráda i komunitu, která se z většiny skládala z velmi milých a přátelských lidí, ovšem nic netrvá věčně...Postupem času lokace Arathoru stala se nezáživnou, krutý to osud pro tak skvělý server, kterým Arathor byl. Přišla Erutia, která je a byla velmi krásně zpracována, pestré lokace, hezká npcčka, ovšem na server se začaly hrnout hrůzy v podobě některých nejmenovaných hráčů, kteří se do komunity přidali. Nechci je tímto nijak urazit či se jich dotknout, ale podle mě jsou zase pravým opakem uvedených GM, taková šedivá mračna, ze kterých stále jen prší a která umí házet jen negativně nabité blesky. Nemyslím tím vyvolávání flamu, ovšem stálé a všudypřítomné rýpavé poznámky a kritiky, které si očividně odpustit nemohou. Ovšem i nyní jsou na Arathorské komunitě velmi hodní, tolerantní a vlídní hráči, se kterými se dá skvěle rpit a bavit, jsou dalšími menšími sluníčky tohoto serveru ve tmě. Jmenovitě? Dobrá, budu jmenovat, jelikož jim to nejspíše nijak neublíží...Jedná se o Nissu, Rowana, Catinu, Sylweu, Gladien, Kiraphona, Héx...Je jich spousta, snad je ani nedokážu všechny vyjmenovat. :)

Jak se mění server, mění se i hráči pro které byl Arathor domovem stejně jako pro mne. Mění se i Admin. Nevím čím to bylo a je zapříčiněno, možná příliš stresu, práce a znatelný nedostatek relaxace a odpočinku, ovšem stal se netolerantním a velmi nedůtklivým až agresivním.

Byť to říkám nerada a s několika slzami v oku, Arathor pro mne skončil z vám všem známého důvodu. I když se z kvalitního a krásného RP serveru stala jen pouhá fraška plna trollících lidí, kteří pobíhají sem a tam v murločích kostýmcích bude Arathor vždy mým domovem a vždy ho budu mít ráda.

Menší příspěvek na konec, jen ať vidíte co je schopno dostat se do GM teamu, pokud vynecháme trollící hráče, kteří svým nahým taurenem zasedávají RPící lidi...
http://www.youtube.com/watch?v=O711GpmPP9Q

Em, mimochodem, ty screeny výše? Ano, poskytla jsem je já své kamarádce, jelikož si očividně přála zveřejnit pravdu a něčím to podložit. Proč jsem měla něčemu takovému bránit v době kdy jsem byla naplněna vztekem?

PS na závěr...Snad mi Administrátor dokáže odpustit tuto kritiku, ovšem snažím se pouze mluvit pravdu z mého úhlu pohledu.
Anonymní
29.5 2014 9:48
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Další server, který znásilňuje platformu WotLKu tím, že do něj nacpe svou lokaci. Na svět se nám dere v pořadí už 3. datadisk po WotLKu a stále tvrdneme tady? 8-/ Netvrdím, že by ta lokace byla špatná, nebo snad ošklivá, ale velmi podobný nápad už tu jednou byl a úplně to nedopadlo. Co se týká GM teamu, je to hlavní faktor, který mě od serveru odrazuje. Definitivně. Dokud se tam GMs budou chovat jako malé děti a dokud budou zneužívat své pravomoce k ponižování hráčů nebo ke krácení své dlouhé chvíle, rozhodně se hraní na Erutii nebudu chtít účastnit. Proto si z toho něco vezměte, prosím, a něco s tím dělejte, vedení.
Roxane
30.5 2014 9:52
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Vyjádřím se "jasně" a "stručně". Nechceme tu přece žádný dlouhý romány no né?

Server je hezky udělaný, hezký spawny, hezký noggit. Z poloviny příjemná komunita a pak už to jde hezky z kopce, sem tam nějaký bug ale není to nic co by se nedalo opravit.
Web nic moc, ne že by byl zrovna nepřehledný ale viděla jsem ve svým životě už i lepší. Dostupnost je dobrá, zatím to skoro vůbec nepadá, admin může jen doufat že to takhle vydrží. No ale taky záleží jak tu dostupnost bereme, pády, nebo dostupnost hráčům na RP scéně? Uděláte jeden přešlap a můžete se s Arathorem rozloučit kamarádi, určitá skupina dokonalých chyby toleruje jen velmi nerada (čti vůbec), protože oni sami je přece nedělají.

Vyhlídky serveru známkuju za dva, protože si myslím, že server nějakou budoucnost má, abych to upřesnila Amaroth má velký nadání na pracování v noggitu, což je asi jediná věc proč mají tolik hráčů, nebýt schopný noggiter všichni se rozprchnou jako krysy po kterých vystřelíte brokovnicí, takže k tomu asi tak. Můžete jen doufat, že se neobjeví server s mnohem schopnějšími noggitery, protože v tom případě by pak Arathor nejspíš skončil, co by tam drželo hráče? Heh, podle mě kromě toho noggitu nic. Věrní hráči se totiž hledaj dost těžko, navíc když se o ně sami připravujete tak co byste pak chtěli? :-D

Co se týče správy serveru (GMT ofc) tak dobrý, přátelský, Tanar, přísný ale spravedlivý a ještě možná někdo na koho sem zase zapoměla. Pak tu máme admina že? Jak jinak taky, každý server musí mít admina, jinak by nepracoval. Amaroth může děkovat všem existujícím bohům (i když podle mě žádní nejsou, takže děkuj matce a otci, že tě takhle stvořili a ostatním spermiím že byly tak pomalé) že je tak schopný noggiter, protože to je asi jediný to dobrý co jsem vypozorovala, možná je to tím že ho neznám ale- ňah, tím to nebude. Zdá se mi strašně nabručenej a urážlivej, nerad dává víc šancí a co je ještě horší banuje i za to, že někdo řekne svůj názor, který se jemu nelíbí. Nebo dokonce za to že jen něco řekne. Ah, svoboda projevu, ano ano. Každej je nějakej, přece kvůli tomu nebudem kamenovat, co? :-D
*schová kámen za zády*

V tomhle případě můžu doufat jen ve dvě věci, totiž spíš přísloví a ty jsou:
"Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá."
a "To co uděláš druhým, vrátí se tobě dvakrát."
Doufám už jen kvůli slizkému přístupu nejmenovaných a kvůli tomu, že mi včera zmizel balíček bonbónů...ne že by to nějak souviselo. (*kašelkašelAmarothkašelLithirikašelkašelTanarkašelkašel*)

Na závěr bych řekla, že podle mě má být wowko prostě hra u které se zabavíte a která odnese vaše starosti. Ne hra u které na sebe budete plivat, vytáčet se a povraždíte se navzájem kvůli naprostým pi*ovinám a malichernostem. To máte ale těžký, když polovina komunity je složená ze zatrpklých bručounů, kteří chápou vtipy nás, "mladých a blbých dětí" asi tak jako většina seniorů moderní techniku... :-D Trocha zamyšlení by tady nevadila.
LIDI! JE TO JEN HRA! Make LOVE, don't FIGHT!

PS: Přeji krásný den. Mám z toho dobrý pocit..Jednou ze mě určitě bude kritik!
Eldoren
30.5 2014 13:44
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Oproti Arathoru, kde mi lokácia prišla pomerne nudná (Velké mesto, 3 osady a medzi tým velká pustina.), je Erutia úplný opak.

Nielenže ide o vlastnú lokáciu, ale je to hlavne nápad aký ešte na našej RP scéne nebol. Na každom kroku je možné vidieť, že si na tom autor dal skutočne záležať. Dostupnosť serveru velmi dobrá, príležitostne sú restarty v rámci vývoja, ale server v pár sekundách znova funguje. Každý väčší výpadok je plánovaný a vopred hlásený.

GM tým aktívny a ochotný. Popravde ešte som asi nevidel vzťah aký tu majú GMs s hráčmi. Väčšina týmu, nepoužíva GM ikonku pred menom a podla toho v akom duchu vedú debaty s hráčmi na chate, mi zozačiatku ani nedošlo, že sa jedná o GMká. Nevidel som to klasické odmerané, možno až povýšenecké jednanie, na aké som často narážal inde. To isté platí o adminovi serveru, každý druhý pondelok vytvára konverzáciu na Skype, kde sa môže ktokolvek z hráčov pripojiť a predložiť svoje návrhy a pripomienky.

Čo sa týka vyhliadok serveru. Server začal prakticky od ničoho. Komunitou sa nemôže porovnávať s konkurenciou, ktorá tu už je niekolko rokov. Ale myslím, že základ komunity tu už vytvorený je a dúfam, že sa bude len rozširovať.

Jediné čo by som v tomto smere asi vytkol je odďalovanie spustenia hlavnej lokácie. Novinky sú síce vždy podarené, ale stále sa jedná len o akúsi "prechodnú zónu" a väčšina ludí by už najradšej videla finálny produkt :)

Ridan
06.7 2014 22:58
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Říkal jsem to kdysi, a řeknu to znova. Arathor bohužel nese tu "černou" pásku, která nesla i Mythia II. A sice, útočiště všech blbých, hloupých a hlavně zabanovaných.

V komunitě samozřejmě figurují i dobří, či alespoň rozumní RPeři. Drtivá většina komunity jsou však velice známí faileři, notoričtí RPSkaři, debilové a ignoranti, ničitelé všeho krásného, co na RPčku člověk vídal. Lidé, kteří na Arathoru hrají podvědomě pouze proto, že na ostatních serverech (a u ostatních adminů) jsou už velice dobře profláklí. Já osobně jsem byl Arathorem naprosto znechucen po prvních pěti minutách, a tento pocit bohužel setrval i několik následujících hodin. Proč se tak stalo? Inu, řekněme, že mi jeden z těch "lepších" Arathorských RPerů dokázal půl hodiny nadávat ostrými vulgarismy do whispu za to, že jsem mu sebral na pláži škebli.

Musím však také něčím pochválit. Lokace se Amarothovi povedla naprosto skvěle... Je něco neuvěřitelného, co Amaroth s noggitem dokáže, a jak se mu v tom daří. Jen opět, komunita serveru toto mistrovské dílo rapidně, ale velice rapidně sráží dolů.

Co se týče GM teamu... Nechápu, jak se v něm vzali lidé jako je Tanar. Saramath (alias Strang) a Amaroth jsou rozhodně kvalitní RPeři, nicméně zbytek týmu dokáže spíše odradit, než zaujmout. Většina z jeho členů jsou notoricky známé dětičky, honící si nad hráči své ego.


A na závěr? Pokud se chcete pokochat krásnou lokací, stáhněte si patch, a podívejte se na ni radši u sebe na localhostu. V opačném případě totiž budete vystaveni nebezpečné dávce dětskosti, hádavosti a debility, která ani za to překrásné prostředí nestojí.
Davat
20.7 2014 14:49
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Úžasná lokace, hromada NPCček a itemů z Cataclysmu a viděl jsem snad i něco z Pandarie, patch zaslouží velký potlesk. Viděl jsem pár failerů, ale ti jsou všude, taky jsem viděl pár flamerů, ale i ti jsou všude a dneska dostala konečně ban Lithiri, královna a (přímo i nepřímo) hlavní původkyně většiny flamů a hatů, takže na serveru je zase krásný klid a pohoda.

Hodilo by se trochu více questů (questů, ne parodií na ně v podobě běž a zabij, běž a přines) a hlavně by to chtělo (RP) dungy. Chci říct, že hromádka sebekrásnějších ostrůvků s pár skalami a stromy dokáže být po chvilce docela monotónní a hodily by se i jeskyně, ruiny, staré chrámy, cokoliv s nějakými zapomenutými nepřáteli a zajímavými eventy (opravdové eventy, ne běžte a zabte všechno v jeskyni). Eventy jako takové špatné nejsou, mívají hlavu i patu a i když má server co vylepšovat, jsou to spíš maličkosti a dostává palec nahoru.
Tanar - Ta cháska
31.8 2014 1:58
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Dustopnost - Je dostupný všem, což je asi mínus, když sem chodí každý jen trollit, nebo kazit RP ostatním, kvalitním RPrům.
I když je to dobře, protože sem mohou jít i začatečníci a komunika je někdy fajn a vždy pomůžou.

Bugy - Moc jich neni, jen s itemama, které se převádějí z Cata/MoP. A to se řeší patchma a DBC. Takže v pohodě.

GMT - Byl jsem tam osobně, skvělí lidi, ne vždy se však dá vyjít vstříc nim, když s něčím nesouhlasíte.
Amaroth je tvrdá hlava hlavně.
Saramath (bez urážky) chodí v posledné době jen RPSit s Héx (opět bez urážky), jinak je vynikající GM (když byl aktivní, teď je to z RL důvodů)
Dalvengyr - Neaktivní v poslední době. Jinak se s ním dá domluvit a vyjde vstříc, ne jako jiní.
Ohnivko - Cez prázdniny neaktivní (RL práce or wat) ale jak je aktivní, je vtipné, pohodové, prosto skvělé GM (možná nejlepší, podle mně) má originální nápady a vždy je s ním zábava.
Quentin (Brooke, Will) - Heh... Jako. Nevím co říct na něj. Nechci ho urážet ale zdá se mi až moc.. přísní? hnusný? Tak nějak.. prosto s ním se nedá hádat, vždy jsi stojí za svým, i když je to špatně.
Keileb (Skarra) - Nejaktivnější GM, dobré, pravidelné eventy, vždy originální a zábavné, logické, či bojové. Možná končí, co jsem slyšel, takže škoda, pokud je to pravda.
Fretik (Yanis) - Dis iz some man dat dk wats goin on. On.. nevím proč se vlastně stal GMkem. (ani já ne lol) Ale.. dá se s ním mluvit.. nebo dalo se. Neaktivní, co se eventů týče.
Shataaz (Kyrias) - Ten dělá.. něco na serveru, in-game nic, takže nesoudím.
Pitras - Ten je ko*ot jak cíp. Vlastně neni ani GMko, len dělá profky... půl roku ne-li více. Neaktivní lolkař. Má vše v paži.

Web - Nádherný, Forum taktéže.

Vyhlídky - No budoucnost to má, ale server jako takový stojí na OOC infech. To OOC by se mělo omezit, pak se vyvarujeme flamů, jaké byly za éry "Lithiri na hradě".

Suďte mě, jak chcete, vím že jsem idiot, možná se nezměním ale tak to je. Na Arathoru jsem i cez permu, někdy... Jo, obcházím ban, ale což. Skončil jsem, za jednu banalitu. Permu si plně zasloužím.

Asi vše... Nechtěl jsem nikoho urazit, ale pravda je pravda.
Amuriy
10.9 2014 15:23
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Než začnu. Nechápu proč se sem vyjadřují uplakánci kteří nedali na server dopustit a teď co dostali ban na server jen a jen nadávají. Lolci.

Dostupnost, restarty se hlásí dopředu nebo jsou předem oznámeny časomírou. Co víc si přát? Server běží neustále a když už je nějaký ten výpadek tak je hned informace na webu.

Bugy, vždy a všude budou bugy. Čest hráčům kteří je hlásí a pomáhají tak k lepšímu fungování serveru a vy ostatní se vzájemně prospleskněte.

Správa serveru, tam žádný problém nevidím. Arathor má aktivní ochotný GM tým který se hráčům vněuje, pokud se nechováte jako banda sebestředných kreténů tak vám GM tým bude určitě vyhovovat. Lepší jak na některých " konkurenčních " server.

Web & Fórum přehledné, jediné mínus je za tu kopu reklam na fóru. Opravdu to kazí celkový dojem z grafiky fóra.

Vyhlídky a něco málo k serveru a hráčům. Největší kámen úrazu je ten že se server jeví jako " fulltime RP " server. Opak je pravdou RP je zde minimální. Nejčastější je zde PvE a PG při soubojích. Také časté erp/rps které absolutně sere na křížení ras, prostě zasuneme do všeho co má díru, proč ne. Oprsklost hráčů nezná hranic, jste uprostřed RP a najednou vám váš RP kolega odběhne neznámo kam, co se děje? Hm.. no jde se přeci na bosse. (Ooc vždy a všude, ať už při PvE/Obchodech atd) Na serveru lze také najít nadějné olympijské běžce, plavce a především skokany co si pravidělně dávají skok z dvaceti matrů protože proč sakra ne. Chce to především silnější ruku při trestání hráčů, trocha toho striktnějšího RP by serveru pořádně prospěla.

Pokud tedy hledáte pěkný "RP" server s pěkným:
- PvE/Explore'm custom lokací.
- Aktivním pracovitým GM týmem který nabízí to co ostatní serverny ne.
- Občasným RP ve městě které většinou vyústí o válků humaních pyjů ze strany nadržených elfek.
- Syfilisem na snížení statů.

tak směle sem. O zábavu budete mít postaráno.
Adam
16.9 2014 7:39
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Co říci k Erutii?
Dostupnost? Server nepadá, je skoro vždy online. Jen někdy proběhnout nějaké ty restarty kvůli přidání nových itemů.

Bugy? Dalo by se říci, že z veliké části právě Erutia bugy nemá. Sem tam se objeví, ale to je u každého serveru.

Správa serveru?
Budu absolutně upřímný. O tenhle server se doopravdy jeho GM tým stará. Hlavní lokace tu není, jelikož Amaroth nechce přecijen mít ze svého serveru fail. Příběh je poměrně chytlavý a dá se říci, že všechny frakce mají své. Aliance má rovnou dvě města. Horda má dokonce jeden z nejlepších táborů, co kdy byl na RP scéně. Tento Gm tým není banda hlupáků.... ale denodenně ukazují, že i oni jsou lidé, ne mašiny na banování. Vyjímky se najdou... ale i tak. GMka se snaží... i když něco málo by měli napravit.
Arathor je unikátní v tom, že jednoduše povoluje to, co jiné servery ne. Navíc lze zde najít mnoho, mnoho nováčků, kteří zde začínají. Ano... mezi hráči jsou i idioti... ale ti jsou všude. Erutia je budoucností WoW serverů. Pravých WoW serverů. A až bude hotova, Spectrus, Astara, Nostalgia a bůhvíjaké servery jednoduše budou mít co dělat, aby si udrželi hráče.

Amaroth - tvrdohlavý, tvrdě pracující. Opravdový admin, kterého si každý server jen může přát mít v čele. Má nápady, jeho eventy jsou logické, velmi pečlivě připravené. Na svém serveru dává prostor všem hráčům. Ovšem umí být i nekompromisní a tvrdý. Jinak umí dělat výborně v noggitu a působí jako hlavní vývojář. Jeden z mála, který se slává slavnějším mimo hranice ČR.

Dalvengyr - Poměrně pohodový, vstřícný. Užívající si života. Ačkoliv Rpí trošku více lesby, tak je jinak moc fajn. Eventy nějak nedělá, což je škoda. Jeho frakce by také potřebovala pořádně nakopnout.

Fretik - Moc ho neznám. Ale Yanis působí jako pohodář. Čas od času udělá event. Jeho frakce samotná upadá. Nikdo nechce fakt hrát piráty. Každopádně se i tak snaží. I přes osobní život musí logovat o troošku více. Jinak se s ním dá doopravdy v pohodě bavit a na všem možném dohodnout.

Keileb - dlouhodobý a zkušený RPer, který rád poradí, pomůže. Prakticky vzato tráví víc času na GM účtě, než na herní. Na začátku svého RP docela dost failil, ale teď patří dle mého mezi nejšpičkovější eventery vůbec. I přes nedostatek zkušeností s GMkováním jsou jeho eventy velice zajímavé a úžasné.... i když někdy až příliš epické... ale mě se to líbí. Mají hlavu a patu. Pokud si chce Arathor uchovat doopravdy kvalitu RP, nechť si drží Keileba. Kam na takové eventy, jako dělá tento GMT hrabe Astara nebo Nostalgia...

Ohnivko - Chcete srandu? Chcete se pobavit? Máte správného gnoma. Vždy veselý, šířící dobrou náladu. Výborné nápady má. Je ochoten jít vstříc a u jeho eventů se člověk vždy nasměje, jelikož neví, co čekat. Ohnivko je úžasný eventer, stejně jako Amaroth či Keileb. jen tak dále!

Saramath - Neznám jej dlouho... moc jsem o něm neslyšel, avšak mohu potvrdit jedno. Doopravdy člověk, který má rozum. Jde se s ním absolutně krásně bavit. Je s ním legracea svým mágům jde vstříc. I přes svou neaktivitu se lidé těší, až bude online. Pomineme-li to bývalé RPS s Héx, tak je vše u něj v pořádku.Nemluvě o faktu, že si na svých eventech i postavách nechává záležet.

Shaataz - Borec. Fakt borec. I když ho neznám, docela dost pomáhá serveru a je spolehlivý. Momentálně však neaktivní. Jeho eventy patří mezi ty velmi nebezpečné.

Shanx - Moc jej neznám. Vím, že kdysi dělal na Spectrusu... nebo na Mirkwoodu? Ale proslýchá se, že je velmi zaučený na svůj věk a umí toho hodně. Jestli bude pokračovat dále tak, jak se správně má, kvalita Arathoru půjde k hvězdám.

Silviana - Bohužel tuto milou slečnu neznám.

Quentin - Quentin je multiosobnost v jednom. Nevím, jak to říci. Někdy je absolutně v pořádku, jindy zase přísný. A někdy si zase utahuje z hráčů.... a zbytečně do nich pošťuchuje. Stejně tak, jako členů týmu. Především ze všeho by více měl logovat Ronalda a vzít svoji guildu pevně do rukou.


Zpracování webu.
Co jen říct. Ošklivé, nesedící. Zastaralé. Nahoďte tomu trošku lepší design. Zamakejte na tom, abyste měli co nejhezčí web. Aktualizujte galerii. Nebylo by od věci také přímo na web dávat události z RP nebo informace o důležitých eventech.

Vyhlídky serveru?
Astara má jasně navrch.... ano. Nostalgia upadá. Erutia se zvedne z kolen. Lidi, dejte prosím Erutii šanci. Osobně tam hraji docela dlouho, nebo spíše jsem hrál. Budiž.Není moc času díky RL. Ale jednoduše. Dejte Erutii čas a ukáže se v plné síle.Trixie
30.9 2014 21:27
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Hrála jsem na obou konkurenčních serverech Nostalgii i Astaře, takže myslím, že mohu porovnávat, ale ať to moc nenatáhnu, že? :)

Dostupnost serveru je krásná, 24/7 ani jediný pád, semtam nějaký reset kvůli novým věcem do hry. Nelze tedy hodnotit jinak než výbornou, i když je to už standart a to u celé rp scény.

S množstvím bugů rozhodně válcuje Arathor konkurenci. Ani taková bugerka jako jsem já zatím nic nenašla, ale rozhodně budu hledat dál, každopádně to vypadá, že to chlapci z Arathoru berou až moc vážně a vše vypouští bez chyb.

Správa serveru je taky něco nevídaného. Žádné kyselé GM badge, létající a otravující rp. Velice osobní, vstřícní (dokonce pro hráče klidně nakreslí zbrusu nový eq na míru), pracovití, zábavní,... sakra zastavte mě. Snad jen ještě musím zmínit překrásnou custom lokaci, login screen, vodu a mobky. Mimo to vždy alespoň jedno gm online... i ve 4 ráno. Jste skvělí! Rozhodně silnější než konkurence.

No a teď ten kámen úrazu... web. Strašně ráda bych byla nekritická, ale notak... vždyť se na to sami nemůžete koukat. :( V porovnaní s ostatními servery je web Arathoru doopravdy odpad, který by bez facebookové galerie doopravdy nikoho nenalákal. Snažte se!

A zakončíme zvesela vyhlídkami. Arathor je tu už snad dva roky a stále si drží překrásnou populaci v herních časech pravidelně přes 30, během eventů- prakticky každodenních! i více. Po utlumení boomu z otevření Astary je zde zase nejvíce hráčů a hlavně opravdová kvalita rp scény s pevným jádrem. O to více překvapí otevřenost komunity, což mě jako samotářku neskutečně zaskočilo, skoro každý rád přizve nováčka do svého rp kroužku a něco podnikají. V tomto směru myslím, že vítězí Arathor nejvíce a ukazuje, jak má rp server vypadat.

Tak to máme 4 z pěti známek nejlepší a ten web snad napraví. Abych to shrnula, Arathoru jsem se mírně bála kvůli tropickému podnebí, na které nejsem zvyklá, ale jeho kouzlo mě očarovalo, doporučuji každému pravému RPerovi (nováčkovi- po přečtení hezky udělané rp příručky; i zkušenému rperovi), aby to na Arathoru alespoň zkusili. Uvidíme se ve hře. Díky za váš čas. :)

Názor
03.10 2014 12:29
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Plamínek sví?ky
11.11 2014 20:57
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Nuže, začněme pár slov úvodem:
Podle mého je Arathor propracovaným serverem, ruku na srdce, tolik propracovaných, naspawněných věcí se jen tak určitě někde nevidí. Ale vždy je tu ALE...

Server je slátanina držící po vůli jen hráčů, kteří s falšenou představou něco lepšího, vzhlížejí k tomu, až na jejich bedra dopadne nějaký event, či vysílená Gmka, neustále sužována dotěrnými dotazy. Server je zahlcen, zaplácán, přespawnován neustálými posuvy, rozmarnými, kýčovitými věcmi, přejímá věci z různých knih, a jiných příběhů, zároveň je Arathor hnízdem lidí, kteří byli vykopáni z ostatních serverů, ta spodina, která v tiše může dále hnít, a trávit již tak tenkou slupku hráčské společnosti, která drží na vlásku. Ano, na vlásku. Najdeme zde vše možné, třeba i démony, kteří plivou kyselinu, mají žraločí zuby, a s prominutím mají reakce pěti ročního děcka. Serverový příběh mě nijak zvláště neoslovil, a hádám že ani neosloví, hned první má reakce byla přejetí si rukou přes tvář. Severská mytologie, křížená s tropickým podnebím, okořeněná Bllizzardovskými elfy, a do toho nakydaná Horda a evropský středověk. Slovy mé učitelky chemie: Hnus a fialové bahno. Server drží po kupě jen GMka, u kterých se skutečně podivuji nad jejich odolností, vytrvalostí a zejména pak silným sebevědomí, skláním se před nimi do prachu. K vedení serveru, jako takového, svět na dlani někoho, kdo vše svádí na druhé, kdo se snaží přesvědčit v neposlední řadě i sám sebe, že je vše v pořádku, a který se div neudusí narcismem a nadutostí, je opravdu vlastním vesmírem, před kterým se on sám uzavírá naschvál, nejspíše z důvodů... tajemnosti, snad touhy být obdivován a pyšně se tyčit nad světem kolem, ze své nedobytné tvrze. Nepřikládám serveru nějak zvláště brilantní budoucnost, ale je nestabilní, co sleduji v posledních dnech fórum, starší, zkušení hráči už chtějí zvednout kotvy, bez nich se rozsype jádro serveru, a bude to jen mrtvá, přespawněná poušť textur, a nesmyslně umístěných objektů. Co k tomu říci více? Jste někdo, kdo touží být neustále ve víru hádek, pomlouvání a nesmyslných reakcí? Chcete se doslova prosekávat světem, kde lidé plivou kyselinu, kde jsou démoni nezničitelní, kde server drží v dlaních? Chcete se stát obětí nesmyslné hry, obklopeni vírem urážek? Dámy a pánové, vítejte na Arathoru.
Jack
13.11 2014 22:50
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Tak jsem se taky rozhodl přispět svou trochou do mlýnku, zkusím to udělat co nejkratší a pokud možno nejobjektivnější. Na Arathor jsem přešel poté, co jsem už onu frašku na Astare nechtěl vydržet, nic osobního, spíše znechucení.

Server již na první pohled uchvátí svou unikátností a atmosférou. V tropech dovede být doopravdy dusno, proto potyčky nejsou ničím neobvyklým, velice propracované eventy jsou každý druhý den, během večera jsou čísla i přes 50 velice běžná, což zajišťuje velké množství příležitostí pro každého. Ale jaké kvality?

Slýchával jsem, že se jedná o ty nejhorší rpery na světě. Svědomitě mohu říci, že něco takového může vypustit z pusy jen člověk, co se nikdy nezapojil hloubě do místní komunity, rp je zde, pravděpodobně i díky velkému množství veteránů z nostalgie na vyšší úrovni, než kde jinde. Ale...

Jsou tu i větší či menší komplikace. Kupříkladu místní Talboti, což je frakce, která nedělá nic, nebo bordel. Do místní atmosféry, podnebí ani kultury nezapadají a nechápu, jak je místní mohou přijímat... Esgaroth, město lidí, je takové místo pro všechny, je v něm trochu těžší najít zajímavější hráče, ale když se povede, tak to stojí za to. Ostatní frakce jsou veskrze bez problému, aktivní a zajímavé. V tomto ohledu bych dal serveru 4/5, jelikož si i s větším počtem lidí vedou výtečně.

Hráči. Jak jsem již zmiňoval, úroveň rp je výborná. Problémem je skupina asi 3 lidí, co se občas v ooc chatu do sebe pustí a je to nevhodné, problém jsem již hlásil a doufám, že brzy dostanou varování nebo ban. 98% populace je jinak bystrých, ochotných, nápomocných i nováčkům a aktivních. Jediný problém spočívá v hráčské lenosti, velká část dává přednost počkání na GM, nebo hráče co je zabaví místo vlastní iniciativy. Toto vidím z dlouhodobého hlediska jako velký problém, který lze ale řešit.

GM tým je sehraný, aktivní 24/7 (doslova), ochotný a velice schopný. Jen mi přijde, že vedení esgarothu mírně pokulhává, v poslední době i bylo pár pokusů o převzetí do rukou hráčů, uvidíme jak to dopadne.

Dále se začíná proslýchat mezi hráči, že se blíží otevření masivního ostrova Erutie, který vypadá podle screenů na fb doopravdy kompletně na jinou ligu. Slyšel jsem, že se jedná o otázku týdnů.

Z hlediska lore je až neuvěřitelně přesný, musím uznat, že se mi líbí prožívat si děj W3 a zúčastnit se krásných bitev a událostí, jaké se mohly odehrát v místech Erutie.

TL;DR; Arathor je úžasný server, s několika věcmi na doladění, s dobrou atmosférou jak příběhu, tak hráčskou. Určitě stojí za vyzkoušení a nalezení svého místa v tropickém ráji. Moc děkuji za dočtení.
Inkvizitor
20.11 2014 11:02
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Tak začneme komunitou- Zdejši komunita jsou opravdu ti nejhorší, sice dokáží zarpit ale neustále si vymýšlí nějaké kraviny typu právě člověk co plyve kyselinu, či OP přehnané postavy a úrazem toho všeho jsou RP souboje kde fakt nikdo, nikdy nechce prohrát, ale to je problematika rp komunity celkově. Na chatu věčně slyšíte kupu kravin a připadáte si na serveru 13 letých děcek co viděli prvně porno.

Prostředí- Tento server bych nazval první RP server určen pro hordu, protože horda má opravdu hezkou základnu, spoutu setů a mívala i celku dobrou komunitu než se nějak rozhádala.
Místo toho aliance má opravdu příšerné sety, které by na sebe nevzal ani bezdomovec po 5 krabicáku a místo opevnění a logických věcí se tam staví benátky a podobné nelogické kraviny.
Celkově je prostředí prostě tropické které ne každému vyhovuje, hřebíček na hlavičku tomu je totálně odporná základna s budov trpaslíku, zaplátovaná pár WoD objecty typu bedny atd...Pánové myslím že tohle není to pravé ořechové. Co se týče prostředí ostrovů, jak jsem řikal jsou to tropy a ostrovy nejsou moc velké a nejednoho hráče to už nebaví, tropy, ostrovy a doufají že až se spustí Erutia bude to lepší, otázka je opravdu to bude lepší?

GM tým- Tady je to tak 50 na 50 najdete tam vcelku pohodě lidi na komunikaci, ale co se týče logiky a úsudku to kolikrát pokulhává a do wowka se snaží tahat všemocné kraviny (někteří). Naopak jiní se to právě pokouší řešit a zamezit tomu a vyslechnout hráče, vrcholem toho je že se v týmu občas objeví fakt pochybná invidiua která by jste si jen tak do GM týmu nevzali, je pravda že nové nezkušené GM je třeba usměrnit ale během toho může rozhádat hodně lidí a suportit si frakci. K adminovi mám jen jedinou výtku, sice se stará o server nogit atd., ale už ho netrápí další věci typu jestli gmka fakt dělají co mají či úroveň RP, co si budem řikat v tom byli jiní admini hold lepší.

Lore- Lore je věčne plné failu, ti kdo řikaj že ne tu nehráli a nebo hrajou krátce či asi nevidí (lituje takto postižené lidi). Mám tu spoutu příkladu kdy sám GMT si zamatal časovou osu, pořádně ani neví kdy se to odehrává. Názorný příklad je že zde proplouvala jaina na kalimdor se svojí flotilou, vynechám to že byla rpena fakt failovně, ale hlavní pointa je v tom že sám Admin si tímto zamotal lore protože pokud Jaina již odplula tak Sunwell padl. Takže zde máme zamotanou časovou osu a to byl jen jeden příklad, dále magické ultra husto blbé eventy, které se díky bohu zredukovali. Opravdu si ale fakt připadáte že jste středem všech paraelních dimenzí, siločar a v bermundském troúhelníku. Prostě míchat tunu věci v dobách W3 jako nagy, old gods, saronitové zbraně a pak tunu duchů a dalších magic kravin. Prostě každej kdo o lore něco ví a pohybuje se v něm a dokáže i ho zapracovat s lorem serveru vám prostě řekne že je to tady zamotanej paskvyl. Poslední věc je asi tak že nebylo moudré stavět server především na elfech a hordě, popravdě se zdě měla udělat prostě jednotná aliance a horda a ano ELFOVÉ JSOU SOUČÁSTÍ ALIANCE!

Schnutí-Pokud jste fakt zkušenější rper tak po čase váš to tu začně štvát, jak rpeři, tak gmka, tak ty nelogické věci. Ale pokud máte malé nároky a je vám tohle vše jedno a chcete si jen tak zahrát a zablbnout, na to je tento server dělanej, nic hlubšího v něm ale nehledejte.
Ellie
15.3 2015 17:26
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Server je plne dostupny, velka populace (na RP server), GM se staraji, web je prehledny, ikdyz registrace uzivatelu by mela vyzadovat alespon email, jinak se muze stat, ze server bude pretizeny spamem registraci a myslim ze by se server do budoucna mohl uchytit.
Auriel
16.3 2015 21:31
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Mnoho z vás mne zná a mnoho z vás si o mne myslí své, nebudu vám to vyvracet, jsem tu, abych hodnotila kvalitu serveru takového, jaký jsem jej znala...

Arathor měl skvostné začátky, byl šperkem Roleplay komunity a tyčil se jako věž z bílého mramoru krátkou chvíli nad projekty ostatními. Na vrcholu této věže byl safír modrý jako jasné nebe za letních dnů a svou září ozařoval kolemjdoucí, kteří příliš nelpěli k HCRP (Tímto nechci urazit HCRP hráče. I heroic servery jsou velmi dobré, čest Nostalgii, která se drží už roky).

Takto na mne Arathor působil ve svých začátcích, kdy děj se ještě odehrával v krajích nesoucích stejný název jako server samotný - Arathorských, které se skládaly z rozlehlých plání plných pixelového života a malých, dubových háječků u upatí hor okupovaných gnolly...

To se však postupem času změnilo. Dovoluji si tvrdit, že spousty a spousty hráčů již dávno přišly na to, v co se Arathor, v dnešní době známý jako Erutia, změnil. Nemám téměř ani slova, kterými bych popsala své zklamání. Samozřejmě, že za to mohou hráči, ale copak hráči mají být špičkovými, ukázkovými RPery, když nemají k čemu a komu vzhlížet?
Avšak jedno vím jistě. S přestupem na Erutii vznikl ohromný chaos a zmatek. Nenávist některých hráčů se ještě prohloubila a já, konečně po tak dlouhé době, jsem schopna připustit si, že k tomu přispívaly i mé chyby, omyly, vše co jsem kdy řekla nebo udělala.
Nevím jak je to nyní, avšak poskládala jsem si obraz, kde je Erutia vykreslena v obklopení jakési mlhy, která mi neumožňuje vše vidět jasně. Snažím se skládat si vše ze střípků, které se ke mne dostávají, které slýchám nebo dokonce čtu.

Amarothe, nyní mluvím přímo k tobě a snažně tě prosím, aby jsi se pokusil vzít si to k srdci. Je mi líto, že to musím takto psát a doufám, že nevyvolám jen další zbytečnou vlnu nenávisti, o nic takového mi nejde. Sic udělal jsi ze mě monstrum, kterým jsem možná byla a možná stále jsem, avšak poslední dobou vidím, že děláš monstra až z příliš mnoho hráčů a nebo příliš mnoho hráčů dělá monstrum z tebe. Některé z těch, jenž byli v poslední době zabanováni znám a věz, že v dobách kdy jsem s nimi rpila já to byli rpeři kvalitní...Nevím, zda-li je změnil tvůj server či snad něco jiného...

Mohu však říci, že pokud vzhlíželi k tobě, nejspíše není div, že se z nich stalo něco zabanováníhodného. S bolestí v srdci píši, že se zděšením dnes koukám na to co tvoříš a rozeséváš kolem. Nyní pokusím se být konkrétní.

Tvá síň slávy je něco naprosto odporného, co dělá ze zabanovaných hráčů, kteří již tak odešli s dosti zbičovanými zády díky tvému přístupu. Někteří si to možná zasloužili, ale byla chyba opravdu vždy na jejich straně? Jsou nyní tak trochu "terčemi", alespoň jimi mohou být, jelikož všem na očích vystavuješ jejich hanbu a někteří z nich si to opravdu nezaslouží. Všichni máme slabé chvíle. Chvíle kdy jsme rozhořčení nebo smutní.
Vidím, že nemáš kousek citu v těle k lidem, kteří nelahodí tvým zrakovým orgánům, jelikož kdyby jsi jej měl, nechováš se k nim jako k odpadu a nebezpečné zvěři a nesnažíš se je tímto způsobem znehodnotit ještě více než jsou nyní.

Stále jsi dobrý noggiter, ale procitni, prosím. Otevři oči a uvědom si to.

Nedávno jsem s přáteli vzpomínala na své začátky v RP, kdy má elfka kradla na poli mrkve a rozhořčená farmářka, z níž opadávaly kusy masa za mnou létala s hráběmi a nazývala mě zlodějkou. Také si vzpomínám na svou nevyspělou couru Eynor a její tábor, který ještě ležel v Arathorských krajinách ve vypáleném táboru gnollů s dalším, neustále nás napadajícím táborem huňáčů za zády...Má tvrdohlavost mi tehdy nedovolila z táboru utéct. Můj epický roll "100" a obrovský ohnivá střela letící na legii útočících psích čumáků se mi navždy vryla do paměti i s Gladieniným WTF facem.
Přála bych takové RP každému, ne stejné, ale takové, které si skutečně užijí, na které jim zůstanou dobré vzpomínky... než se v budoucnosti něco zkazí.

Děkujme vyšším entitám za existenci mechu, jehož měkké kopce mohou pokrýt i hlubší jizvy vyryté konflikty a vzájemnou nenávistí mnoha hráčů. Alespoň tuhle křehkou záplatu přeji na jizvy každému, kdo si chce s úsměvem na rtech a lehkostí v srdci užívat radosti RP tak, jako dříve. Staň se tím starým Amarothem, jakým jsi byl kdysi dávno. Tím, který se nemusel stydět za nic co napsal... A tím, kterého měli hráči v úctě a respektovali jej.
Xandria
01.4 2015 17:24
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Příjemný server pokud chcete hrát, bavit se a nechcete řešit HC RP kraviny jako jestli vás už bolej nožky a nebo ne. Konečně server co si nehraje na nešikovnou repliku běžného života, který se snaží mermomocí držet hráče při zemi. Naopak je to server kde si skutečně zahrajete a dovolí vám dýchat. Nic vás netlačí krom RP hrozeb. Jedinou vadu bych vytknul a to že v momentální době je GM tým takovej, že si každej dělá co chce a odnáší to celková příběhová linka.
Scary
08.6 2015 15:23
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Dostupnost - asi jediný bod, který oznámkuju čistou 1...Zatím se mi nestalo, že bych se na server nemohl lognout. Taktéž jsem nezažil, že by server lagoval, popřípadně freeznul. Co se týče dostupnosti jako takové...už jen to, že nemusíte posílat tzv. "registrační mail" je velké plus. Ano, má to své mínusy, ale pokud je gm tým alespoň trochu zodpovědný, vždycky existuje Banhammer.

Celkové množství bugů - Popravdě netuším, zatím jsem neměl chuť nějak tento server prozkoumat do detailů. A kdo mě zná, ten ví, že většinou vždycky něco OP najdu :D

Správa serveru - Amaroth - za časů dávných bohů, hrdiných náčelníků a králů...jo kdysi jsme spolu makali na Neotericu...teda za předpokladu, že to je ten samý Striker. Pracovitý, ambiciozní...takový by měl admin být.

Ardaren - Netuším jak si daří, ale je to člověk, kterého jsem si jako GM představoval už dříve.

Ostatní - Absolutně netuším kdo nebo co jste zač, takže hodnotit nebudu. :D Buď se schováváte za jinými jmény, protože se bojíte kritiky, nebo jste úplně noví.

Zpracování webu - Pěkný web.

Vyhlídky serveru - Podle mě zatím jediný server, který se může rovnat s bývalým Neotericem. Netuším jak to je s kvalitou RP, ale zpracování světa (hlavně noggit) je top. Ostrovy jsou možná až most veliké vzhledem k počtu hráčů, což by mohlo být mínus.
Aspekt Hodnoťte jako ve škole
(1 - nejlepší | 5 - nejhořší)
1 2 3 4 5
Dostupnost
Celkové množství bugů
Správa serveru
Zpracování webu
Vyhlídky serveru
Nick
čtyřka + pětka (číslem)=
Zde napište, proč jste zvolili takovéto známky a jak dodatečně hodnotíte server.
Jen málo serverů si zaslouží samé jedničky nebo pětky.

Prosíme návštěvníky, aby dodržovali zásady slušného chování při psaní recenzí,
měli na vědomí že nejde o diskusi ale o hodnocení serveru
a neumisťovali sem žádnou reklamu na jiné servery.
Všechny nevyhovující příspěvky budou smazány!


Renovace Dveří | Sídlo firmy | Hudební novinky | Domény
Powerbanka | Výcvik psů Brno
konstelace, regresní terapie


facebook
Design: Bythur | Kód: Plašan | SEO: Wladass